• Konkurs plastyczno - informatyczny z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

• Zapraszam wszystkich uczniów klas 1-8 do udziału w szkolnym konkursie plastyczno - informatycznym z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. W tym roku hasłem przewodnim DBI 2021 jest „Działajmy razem!”.

Klasy 1-3

Uczniowie mają za zadanie narysować plakat nt.: „Jak bezpiecznie korzystać z sieci?”.

Klasy 4-8

Uczniowie mają za zadanie wykonać plakat lub prezentację nt.: „DBI 2021 – Działajmy razem” w dowolnym programie komputerowym (np. Powerpoint, Canva, Paint, Gimp).

Tematyka wykonanych zadań konkursowych ma nawiązywać do zagadnień bezpiecznego korzystania z Internetu. Praca powinna być autorska.

Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na upublicznienie prac konkursowych na stronie internetowej szkoły i w publikacjach promujących działania szkoły w tym zakresie. Zgłoszone prace posłużą też do przygotowania prezentacji na temat obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Prace należy składać do sekretariatu szkoły lub na maila (urszula.paszkiewicz@spkopnica.pl) do dnia 12.03.2021r.

• Kopnica na medal!

25 lutego 2021 r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty miała miejsce niezwykle miła uroczystość. Wicekurator Oświaty – Pan Bogusław Ogorzałek wręczył w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Medale Komisji Edukacji Narodowej. To odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Wśród wyróżnionych znalazło się aż troje nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Ludzi Morza w Kopnicy - Pani Monika Grodzka oraz Panowie: Artur Szarycz i Rafał Kosowski. Serdecznie gratulujemy odznaczonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

SP im. Ludzi Morza w Kopnicy