• Kopnica w finałach wojewódzkich!

Z niecierpliwością czekaliśmy na ostateczne wyniki z etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty. To najważniejsze i najtrudniejsze wyzwanie stojące przed uczniami szkół podstawowych, ponieważ muszą wykazać się wiedzą z danego obszaru w zakresie obejmującym treści omawiane od 4 do 8 klasy. Poziom rywalizacji zawsze jest wysoki.

W tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Kopnicy ma silną reprezentację w ostatnim etapie zmagań. Niezmiernie miło nam poinformować, że aż trzy uczennice awansowały do wojewódzkich finałów. Są to: Maja Soroko (kl. VII) i Helena Bienert (kl. VIII) w Konkursie Języka Niemieckiego i Klaudia Góra w Konkursie Biologicznym.

Trzymamy kciuki za końcowy sukces!