• Sprzątanie Świata 2023

• 20.09.2023 20:02
      • Tegoroczna 30 edycja Akcji Sprzątanie Świata odbyła się pod hasłem Sprzątanie świata łączy ludzi. Akcja wzięła na cel odpady, które często umykają naszym oczom, a które stanowią bardzo duży problem dla środowiska tj. niedopałki papierosów i kapsle.
           15 września 2023 r. cała społeczność szkolna tj. oddział przedszkolny i uczniowie klas I-VIII oraz nauczyciele wyposażeni w niezbędnik wolontariusza tzn. zaopatrzeni w worki, rękawice, odpowiedni strój wyruszyli, by posprzątać teren wokół szkoły, boisko, gminny plac zabaw, wioskę w której mieści się szkoła oraz najbliższe drogi dojazdowe do Kopnicy.
           16 września 2023 r. 50 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Wł. Sikorskiego działająca w naszej szkole posprzątała plażę i wydmy w Darłówku.
           Zamierzone cele zostały osiągnięte!
           Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.
           Pamiętajmy Nie śmiećmy więcej!