• Spotkanie z ciekawym człowiekiem w Kopnicy

• 31.01.2024 22:32

•                 31 stycznia 2024 r. Szkołę Podstawową im. Ludzi Morza w Kopnicy odwiedził niecodzienny gość. Uczniowie mieli okazję spotkać się z Panem Januszem Chomontkiem – wielokrotnym rekordzistą Księgi Guinnessa. Pan Janusz m. in. pobił rekord Diego Armando Maradony w podbijaniu piłki nożnej (35 tys. razy). Przeszedł także 100 km żonglując piłką bez żadnego upadku, co zajęło mu 18 godzin. Podbijał także piłeczką ping-pongową 12 tys. razy.
        Pan Chomontek opowiedział nam o swoich spotkaniach z Leo Messim, Cristiano Ronaldo, czy Janem Pawłem II. Udowadniał, że chłopak , pochodzący tak jak on ze wsi, ciężką pracą może spełnić swoje marzenia i osiągnąć wielkie sukcesy.