• NOCNE MARKI ZNÓW NIE SPAŁY!

• 23.10.2022 22:36
      • W miniony piątek, 21 października, w naszej szkole wieczorem znów zaroiło się od Nocnych Marków. Chętni do aktywnego spędzenia czasu  przybyli o18.00 z całym niezbędnym ekwipunkiem. Byli to uczniowie klasy IV i VIII.  Wszyscy podzielili się na cztery zespoły, w których starsi i młodsi musieli wykazać się współpracą, sprawnością , pomysłowością, a nawet wiedzą. Wieczór wypełniły bardzo różne konkursy i zawody sportowe. W przerwie ze smakiem zjedliśmy własnoręcznie przygotowane tosty i przyniesione przekąski, by nabrać sił do zabawy w chowanego.  Na zakończenie odbył się konkurs malowania twarzy.
         O 23.00 uczniowie klasy 4 zakończyli wieczór w szkole, natomiast ósmoklasiści bawili się aż do rana. Nocne Marki nie męczą się nigdy!

Barbara Nalepa i Artur Szarycz