• Prezent Marcina Gortata w Kopnicy!

Szkołę Podstawową im. Ludzi Morza w Kopnicy odwiedził w ostatnich dniach mł.chor. Cezary Sierzputowski – funkcjonariusz Zakładu Karnego w Czarnem oraz społecznik współpracujący z Fundacją MG 13 założoną przez polskiego zawodnika NBA Marcina Gortata. Wizyta była związana z organizowaną w tym roku w Kopnicy sportową akcją Skills Challange.

Efektem spotkania była zapowiedź dalszej współpracy oraz prezent – koszulka z oryginalnym autografem Marcina Gortata, która znajdzie swoje miejsce na ścianie przy sali gimnastycznej jako inspiracja do uzyskiwania sukcesów w rywalizacji sportowej oraz w codziennym życiu.

• Konkurs – „Zrób to sam – gra edukacyjna”

• Oto laureaci konkursu świetlicowego pt. Zrób to sam - gra edukacyjna, w której uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością, wyobraźnią, umiejętnością logicznego myślenia i zdolnościami manualnymi.
            I miejsce Hanna Równicka kl. II
            II miejsce Elizabeth Bienert kl. III
            III miejsce Julia Dawidowicz kl. IV

Zwycięzcom gratulujemy!
            Maja Tomaszewska
            PS Prace stworzone przez uczestników konkursu będą służyć jako gry stolikowe na świetlicy szkolnej.