• Dzień Edukacji Narodowej 2022

• 28.10.2022 12:01
      • Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie, edukację i wielkie serce okazywane w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą. Właśnie z tej okazji, 13 października 2022 roku, cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.
        Podczas występu młodzi artyści w zabawny sposób ukazali dzień z życia naszej placówki, a wszystkiemu, co się w niej dzieje, przyglądał się reporter lokalnej prasy. Jego wizyta przyczyniła się do powstania wielu komicznych sytuacji, prezentacji typowych zachowań uczniów oraz bolączek nauczycieli i pracowników obsługi. W czasie apelu nie zabrakło również wspólnie zaśpiewanych utworów muzycznych, występu dzieci z oddziału przedszkolnego, podziękowań za pasję i entuzjazm w tworzeniu tego wyjątkowego miejsca oraz życzeń dla wszystkich pracowników szkoły. Całe przedsięwzięcie było niełatwym wyzwaniem technicznym, a dzięki wykorzystaniu sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości udało nam się osiągnąć zamierzony cel.
        Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości składamy serdeczne podziękowania.
        Alina Kozłowska