• Dzień Języków Obcych

• 19.06.2023 09:27
      • W dniu 14.06.2023 r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Udział w tym wydarzeniu wzięli uczniowie klas 4-8. Ich zadaniem było przygotowanie piosenki w języku obcym, który wcześniej wylosowali, a także przedstawienie charakterystycznej dla danego kraju postaci.

Klasa 4 zaprezentowała język włoski, klasa 5 - hiszpański, klasa 6 - angielski, klasa 7 - niemiecki, a klasa 8 - japoński. Zarówno występy artystyczne, jak i prezentacje postaci oceniało Jury.

Wszystkie klasy wykazały się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem, jednak pierwsze miejsce zdobyła klasa czwarta. W nagrodę otrzymali voucher na klasowe wyjście na pizzę. Drugie miejsce przypadło klasie siódmej, a trzecie - ósmej. Im zaproponowano vouchery na lody i inne słodkości. Nagrody dla pierwszych trzech miejsc zostały sfinansowane z budżetu Rady Rodziców - dziękujemy.

Zabawa tego dnia była rewelacyjna! Serdeczne dziękujemy uczniom i wychowawcom klas za świetnie spędzony czas i aktywny udział w przygotowaniach.

Agnieszka Szafraniec
        Beata Kolanek

Realizacja fotograficzna z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości