• Mistrzostwa Gminy Darłowo Szkół Podstawowych w tenisie stołowym.

7 grudnia 2022 r.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza szkolna reprezentacja w turnieju w tenisa stołowego, który odbył się w Dobiesławiu. Miło nam poinformować, że Wiktor Zgoła zajął 2 miejsce a kolejni reprezentanci również wywalczyli wysokie lokaty. Radosław Fornal uplasował się na 4 miejscu, Antonina Sosik na 6 a Wiktoria Tatarzyn na 7.

Ponadto wcześniej rozgraliśmy Mistrzostwa Szkoły w tej dyscyplinie, a tak prezentują się nasi zwycięzcy:

Kat. chłopców:

1. Radosław Fornal
            2. Wiktor Zgoła
            3. Adrian Wysocki

Kat. dziewcząt:

1. Antonina Stosik
            2. Wiktoria Tatarzyn
            3. Oliwia Mazurowska

Brawa dla wszystkich.

Artur Szarycz

• “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

• Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: do 26.01.2023 r.

Miejsce Akcji: plac przy nowej sali gimnastycznej

PARTNERZY  AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail:eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

• Wyniki szkolnego konkursu na wykonany lampion adwentowy

• 23 listopada 2022 r. ogłoszono wyniki szkolnego konkursu na wykonany lampion adwentowy.  Oto zwycięzcy:

Klasy 0 – III

1 miejsce        Alicja Handtke (klasa III)

2 miejsce         Kalinka Galińska (klasa 0)

3 miejsce        Miłosz Woźniak (klasa III)

Wyróżnienie: Adam Książkiewicz (klasa I) oraz Nataniel Zbrojewski (klasa I).

Klasy IV – VIII

1 miejsce        Lena Makielak (klasa IV)

2 miejsce        Antonina Stosik (klasa VIII)

3 miejsce         Lena Leniart (klasa IV)

Wyróżnienie: Nikola Chyżewska (klasa VI) oraz Karol Konopka (klasa IV).

Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w konkursie otrzymali słodkie upominki
            i dyplomy, a zwycięzcy - nagrody rzeczowe ufundowane przez Szkolne Koło Caritas. Wszystkie lampiony były bardzo piękne i starannie wykonane. Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas i serdecznie zapraszam do udziału w konkursach szkolnych organizowanych przez SKC.

Opiekun SKC

Joanna Noworolnik

• "Moja Niepodległa"

• Z radością informujemy, że w Powiatowym Konkursie Plastycznym Hufca ZHP w Sławnie  pn. "Moja Niepodległa" zuchenka Sara Glaza oraz harcerka Blanka Fornal zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Gratulujemy sukcesu!

phm. Anida Krawiecka