• Kacper Kolanek Mistrzem Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym.

• Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Kolanek zwyciężył w turnieju gminy o mistrzostwo szkół podstawowych, który odbył się w Dobiesławiu. Bardzo dobrze walczyli pozostali nasi reprezentanci. Oliwier Zaborski zajął 6 miejsce a wśród dziewcząt Zofia Szewczykowska zajęła czwartą a Michalina Malanda piąta lokatę.

Brawa dla wszystkich.

Artur Szarycz

• Rozstrzygniecie konkursu plastycznego

W październiku odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. „Drzewo”.  Uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Wpłynęło wiele pięknych prac.

Jury w składzie: pani  Izabela Drapińska-Walasek, pani Renata Nowicka oraz pani Milena Surdel oceniło prace i wyłoniło najlepsze, chociaż wybór był bardzo trudy.

Kategoria Oddział Przedszkolny i klasy I i II

1. Zuzanna Leniart
            2. Adrian Koman
            3. Hanna Równicka

Wyróżnienia: Alicja Dogoda, Maciej Staszewski, Colin Stoltmann, Miłosz Woźniak, Marcin Michalak, Kajetan Ziebell,  Diana Tatarzyn, Aleksandra Gibas, Yevhen Kvasnytsia

Kategoria klasy III-VII

1. Kamil Pacenko
            2. Maja Włodarczyk
            3. Agata Walczak

Wyróżnienia: Jakub Kosur, Rafał Mazurek, Maja Olszar, Lena Leniart, Adam Dogoda, Oleksandr Kvasnytsia, Elizabeth Bienert, Marcel Parkitny, Iga Krakowiak, Nel Polk

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Zapraszamy do udziału w innych konkursach.