• 18.10.2021 00:30

W dniu 13 października w szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku Samorząd Uczniowski zadbał oto aby szacunek i pamięć o pracownikach szkoły, nauczycielach oraz emerytach był wyrazem szacunku do ich ciężkiej pracy i poświęcenia.  W ramach tegorocznego święta uczniowie przygotowali słodki poczęstunek wraz z dedykacją i życzeniami.

Ponadto w ramach DEN rozegrano mecz piłki siatkowej, w którym zmierzyli się uczniowie klasy 8 oraz pracownicy szkoły. Tutaj doświadczenie wzięło górę i uczniowie musieli uznać wyższość przeciwników z parkietu. Nauczyciele wraz pracownikami po zaciętym boju wygrali 2:0 (25-19, 25-23). Wszyscy się świetnie bawili przy głośnym dopingu zebranej publiczności!

„Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom szkoły dziękujemy za to, że nie tylko uczą, ale pokazują nam właściwe drogi życia. Życzymy Wam przede wszystkim radości z pracy. Bo zadowolony nauczyciel, to zadowolone i otwarte na naukę dzieci”.

Dziękujemy!!!